2018 metai

Kviečiame Jūsų viešbučio vadovaujančio personalo atstovus dalyvauti dviejų dienų pramoginiame/poilsiniame /pažintiniame renginyje

2018 08 28

 

Kviečiame Jūsų viešbučio vadovaujančio personalo atstovus dalyvauti dviejų dienų pramoginiame/poilsiniame /pažintiniame renginyje, kuris skirtas visiems neabejingiems gyvenimo kultūrai, savo išvaizdai bei grožio naujovėms.

Renginio metu turėsite galimybę pagilinti savo žinias grožio, mados, sveikatos srityse. Čia pat galėsite užmegzti naujus verslo kontaktus , praplėsti savo klientų ratą bei pailsėti nuo darbų rutinos.

 

Dviejų dienų renginio metu lektoriai skaitys paskaitas gyvenimo kultūros, grožio, sveikatos ir mados klausimais:

  1. Neurologijos profesorė, habil.dr. Vanda Liesienė kalbės apie miego ritmą bei pusiausvyrą, miego svarbą grožiui.
  2. Gyd. odontologė, Pacientų sveikatai padarytos žalos komisijos prie SAM narė Violeta Raslanienė pristatys skausmingąją grožio pusę, bei patars, kaip to išvengti.
  3. TV muzikinių laidų ir filmų autorius Vytenis Pauliukaitis kalbės apie gyvenimo būdą, jo įtaką jaunystei ir grožiui, teisingų pasirinkimų kelią.
  4. Lektorius, knygų apie stilių ir madą autorius Eugenijus Skerstonas pristatys ne tik naujausias mados bei stiliaus tendencijas, bet ir patarimus veiklos organizavimui prabangos ir mados sektoriuose.

 

Be to, Jūsų dar laukia:

  • Rytiniai ir vakariniai apsilankymai SPA centre bei treniruoklių salėje (pasirinkusiems apgyvendinimą viešbutyje „Gabija“);
  • Diskusijos prie vyno taurės;
  • Fotosesija Palangos botanikos parke;
  • Pramoginis vakaras su spec. programa viešbučio restorane. Vedėjas V. Pauliukaitis.
  • Galimybė įsigyti grožio industrijos naujovių (galimybė įsigyti specializuotų prekių viešbučiams).

 

Daugiau informacijos apie renginį:

http://propartners.lt/2018-dvieju-dienu-seminaras-ir-paroda-grozio-bei-stiliaus-myletojams-gyvensenos-kultura/