Siūlo darbą

Siūlo darbą viešbutyje

2017 06 02

Siūlo darbą :

Ieškome Kambarinių ir

pusryčių virėjo 0,5 etato.

Viešbučio administratoriui (-ei)

Darbo pobūdis:

• Darbas viešbučio registratūroje, darbas su viešbučio administravimo programa;
• Svečių pasitikimas, apgyvendinimas ir išlydėjimas;
• Darbas su kasos aparatu, sąskaitų išrašymas, darbas su banko kortelių terminalu;
• Operatyvus svečių problemų sprendimas;
• Mandagus klientų aptarnavimas, šypsena.

Reikalavimai:

• Mokėti kalbėti užsienio kalbomis, anglų, rusų (lenkų privalumas);
• Geri įgūdžiai dirbti kompiuterio programomis;
• Pastabumas ir orientacija į klientą
• Suprasti kas yra svetingumas

Mes jums siūlome:

• Darbą draugiškame kolektyve;
• Įdomų ir dinamišką darbą;
• Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
• Visas darbui reikalingas priemones
• Slenkantis darbo grafikas nuo 7 iki 19 val.; 3 dirbama - 3 laisva; arba trumpa-ilga savaitė; dieninė pamaina.

CV siųsti el.paštu: fo@oldtown3.lt
tel. 8 680 88679

 Aktualus nuo 2018-01-19